Lista aktualności Lista aktualności

Emerytura

W dniu 24.03.2017 odeszła na emeryturę Nasza długoletnia pracownica Pani Aleksandra Herwy.

ALEKSANDRA HERWY

   W dniu 24.03.2017 odeszła na emeryturę Nasza długoletnia pracownica Pani Aleksandra Herwy.

   Ola urodziła się w Zielinie koło Krapkowic. Po zakończeniu nauki w Technikum Leśnym w Tułowicach przez rok pracowała w Nadleśnictwie Karłowice. W 1975 r. rozpoczęła studia wyższe na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej w Krakowie. Po obronie pracy magisterskiej rozpoczęła pracę w Nadleśnictwie Włoszczowa na stanowisku adiunkta. Przed rozpoczęciem pracy w Nadleśnictwie Kup pracowała także jako inspektor leśnictwa, łowiectwa i zadrzewień w Urzędzie Gminy w Popielowie.

   Od 01.04.1985 r. była pracownikiem Nadleśnictwa Kup, gdzie kolejno zajmowała stanowiska: leśniczy technolog, podleśniczy leśnictwa Popielów, inżynier nadzoru, leśniczy leśnictwa Zieleniec. Od momentu likwidacji leśnictwa Zieleniec, tj. od dnia 01.01.2011 r. do dnia dzisiejszego pracowała na stanowisku podleśniczego w leśnictwie Kup i do chwili obecnej w  leśnictwie Kup Nowy.  

   Pani Ola w Lasach Państwowych przepracowała ponad 40 lat.  

   Jednak czas biegnie nieubłaganie i po latach pracy przyszła pora na zasłużony odpoczynek, (choć Ola wcale nie zamierza leniuchować).

   W imieniu całej załogi Nadleśnictwa Kup pragnę Pani podziękować za wszystkie lata spędzone razem, za trud włożony w pracę w naszym Nadleśnictwie. Chciałbym w imieniu nas wszystkich życzyć Ci zasłużonego odpoczynku od pracy, by zakończenie kariery zawodowej było jednocześnie początkiem realizacji wszystkich planów i zamiarów, na które dotychczas brakowało czasu.

   Prosimy pamiętać o tym, ze drzwi biura Nadleśnictwa i leśniczówek są dla Ciebie zawsze otwarte !

Nadleśniczy Nadleśnictwa Kup

dr inż. Jarosław Jańczyk