Lista aktualności

Mój Las - XI Edycja

XI Edycja Konkursu Plastycznego „ Mój Las”

   W dniu 12 kwietnia 2017 roku, w siedzibie Nadleśnictwa Kup odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego  „ Mój Las" .

     W bieżącym roku wpłynęło 544 prac ze szkół i przedszkoli z: Brynicy, Chróścic, Biadacza, Dobrzenia Wielkiego, Kup, Łubnian, Domaradza, Murowa, Popielowa, Starych Siołkowic, Zagwiździa, Pokoju, Kolanowic, Dąbrowy, Opola, Luboszyc.

W tym:

- 263 prac w kategorii: „Przedszkola".

- 254 prac w kategorii: „Klasy I-III oraz IV-VI"

- 26 prac w kategorii: „Gimnazja"

- 1 praca w kategorii: „Szkoły ponadgimnazjalne"

Jury w składzie:

  1. Jolanta Mikusz Golenia – artysta plastyk
  2. Ryszard Kowalski – pracownik Nadleśnictwa Kup
  3. Janusz Kowal – pracownik Nadleśnictwa Kup

oceniło nadesłane prace i przyznało nagrody  i wyróżnienia następującym autorom:

          PRZEDSZKOLA

I miejsce – Emilia Harasiuk  –  PP Łubniany – opiekun Teresa Michta.

II miejsce – Emilia Kupiec – GOK w Dobrzeniu Wielkim – opiekun Kornelia Sabasz.

III miejsce – Julia Linkert – PP Łubniany – opiekun Teresa Michta.

Wyróżnienie – Vanessa Krafczyk  – PN Biadacz – opiekun Agnieszka Gierdal, Ewa Pansa.

Wyróżnienie – Nikola Ogrodnik  – ZSP  Kup – opiekun Daria Pieczara.

Wyróżnienie – Paweł Baldy  – ZSP  Kup – opiekun Daria Pieczara.

Wyróżnienie – Julia Jankowska  – GOK w Dobrzeniu Wielkim – opiekun Kornelia Sabasz.

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KL I-III

I miejsce – Oliwia Klepert – PSP Murów  – opiekun Maria Marcinkowska.

II miejsce – Julia Zonzel – SP Dąbrowa – opiekun Irena Uryga.

III miejsce – Michalina Ziomek – ZS Opole – opiekun Iwona Garztych.

Wyróżnienie – Marcel Skorupski  – ZS Opole – opiekun Iwona Garztych.

Wyróżnienie – Maxymilian Gmyrek  – PSP Łubniany  – opiekun Agnieszka Łyszczarz.

Wyróżnienie – Paulina Pankiewicz  – PSP Pokój – opiekun Katarzyna Łapszyńska.

Wyróżnienie – Hania Gollenia  – PSP Murów – opiekun Ewa Stasica.

 

         SZKOŁY PODSTAWOWE KL IV-VI

         I miejsce – Oliwier Kokot – PSP Dobrzeń Wielki – opiekun Anna Mielecka

II miejsce – Marcelina Cieślak – PSP Murów – opiekun Beata Lewek

III miejsce – Paweł Łapszyński – PSP Pokój – opiekun Ewa Jankowska

Wyróżnienie – Paweł Sikora – PSP Pokój – opiekun Ewa Jankowska

Wyróżnienie – Bartek Chaszczewski  – PSP Popielów– opiekun Mirela Kania

Wyróżnienie – Matylda Dambon   – PSP Dobrzeń Wielki – opiekun Anna Mielecka

Wyróżnienie – Bartosz Wyrwisz – PSP Dobrzeń Wielki – opiekun Anna Mielecka

 

          GIMNAZJA

I miejsce – Iwona Pogrzeba – ZSP  Kup – opiekun Alicja Stefan.

II miejsce – Zofia Miękina – ZS Dobrzeń Wielki – opiekun Gabriela Kampa .

III miejsce – Klaudia Kampa – PG Biadacz – opiekun Gabriela Dworakowska.

Wyróżnienie – Ewelina Gawrońska – ZS Dobrzeń Wielki – opiekun Gabriela Kampa. Wyróżnienie – Aleksandra Babicka – ZS Dobrzeń Wielki – opiekun Gabriela Kampa. Wyróżnienie – Milena Chimiak – PG Zagwiździe – opiekun Barbara Bednarz.

Wyróżnienie – Florian Rychlik – PG Zagwiździe – opiekun Barbara Bednarz.

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I miejsce – Maria Pozniak – ZS Dobrzeń Wielki – opiekun Gabriela Kampa.

Za najlepszą pracę konkursu uznano pracę Iwony Pogrzeba z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kup.

Ponadto przyznano nagrody książkowe opiekunom:

Gabrieli Kampa.

Annie Mieleckiej

    Konkurs plastyczny „Mój Las" po raz kolejny dostarczył zarówno jego uczestnikom, jak i organizatorom, wszystkim wiele radości i zabawy. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.